white_small


Nasi mentorzy

Celem ultra kreatywnych obozów artystycznych Music Art Camp jest stworzenie wspaniałej atmosfery i rozwój młodych talentów. Obok Michała Szpaka zadba o to szereg współpracujących z Nim na co dzień osób - nie tylko specjalistów w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim niezwykle sympatycznych Mentorów, którzy nie mogą doczekać się spotkania z Uczestnikami obozów. 

Poznajcie ich!


Michał Szpak

Jeden z najważniejszych głosów polskiej sceny muzycznej XXI wieku. Charyzmatyczny, szczery i piekielnie utalentowany laureat najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w kraju, zdobywca drugiego miejsca w programie X-Factor, reprezentant Polski na Festiwalu Eurowizji i trener w programie Voice of Poland. Jego debiutancki album „Byle być sobą” osiągnął status platynowej płyty. Na obozach Music Art Camp wraz z siostrą, Marleną, poprowadzi niesamowite warsztaty wokalne.


Marlena Szpak

Znakomita śpiewaczka i cudowna osoba, na co dzień występująca w kraju opery. W roku 2018 brała udział w niesamowitej trasie koncertowej „Classica Tour”, zakończonej koncertem w Chicago. W jednym z wywiadów Michał Szpak powiedział, że właśnie Marlenie zawdzięcza obecność na scenie – w trakcie Music Art Camp poprowadzi Ona warsztaty wokalne i zrobi wszystko, aby pomóc zaistnieć na scenie także uczestnikom obozów.


Adrian Adamski

Muzyk, aranżer i kompozytor, obecnie współpracujący z Michałem Szpakiem. Uczestnik Festiwalu Eurowizji oraz Konkursu Piosenki Polskiej. Współzałożyciel zespołu PECTUS, z którym zdobył wiele ważnych nagród oraz złotą płytę. Udziela się także jako muzyk sesyjny. Wraz z Damianem Kuraszem poprowadzi w ramach Music Art Camp warsztaty z Podstaw Tworzenia Muzyki.


Damian Kurasz

Gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i wykładowca. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, znany ze współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W trakcie Music Art Camp poprowadzi wraz z Adrianem Adamskim warsztaty z Podstaw Tworzenia Muzyki.


Paulina Biernat

Znakomita tancerka, choreograf i prezenterka telewizyjna, znana między innymi z licznych występów w programie „Taniec z gwiazdami”. Treningi tańca towarzyskiego rozpoczęła w wieku 9 lat, a swoim bogatym doświadczeniem podzieli się z uczestnikami obozów Music Art Camp w trakcie warsztatów z Ruchu Scenicznego.


Anna Piechocka

Ceniona Make-Up Artist i charakteryzator, pracująca przy sesjach zdjęciowych i kampaniach wielkich marek odzieżowych. Jej pracę podziwiać można w licznych reklamach, teledyskach, a także filmach. Na stałe współpracuje z Michałem Szpakiem między innymi przy programie Voice of Poland. W trakcie Music Art Camp poprowadzi warsztaty poświęcone charakteryzacji.


Michał Pańszczyk

Ceniony i wszechstronny fotograf, współpracujący z grupą najbardziej znanych polskich osobistości. Pomysłodawca i założyciel THEDREAMS STUDIO. W trakcie Music Art Camp poprowadzi w mega sympatycznej atmosferze warsztaty z fotografii, na których nie tylko zapozna uczestników z podstawami tej sztuki, ale także przekona, że w świecie artystów zawsze warto iść swoją własną ścieżką.


Jędrzej Guzik

65% ciała zdrowego człowieka to woda – u Jędrzeja jest to profesjonalizm i charyzma. Geniusz łączenia zagadnień technicznych ze sztuką, czego żywym dowodem jest kilkadziesiąt stworzonych przez niego poligrafii płytowych oraz niezliczone serie prac graficznych. W trakcie Music Art Camp podzieli się z uczestnikami warsztatów wiedzą dotyczącą szeroko pojętej grafiki.


THEDREAMS STUDIO

Agencja kreatywna, złożona z artystów różnych dziedzin wizualnych oraz specjalistów ich organizacji. Realizuje sesje zdjęciowe, teledyski oraz kompleksowo dba o wizerunki artystów. Jej członkowie poprowadzą w trakcie obozów Music Art Camp warsztaty wideo.


Piotr Wierus

Wcielenie multi dyscyplinarności w życiu prywatnym i zawodowym – dziennikarz radiowy, kierownik planów zdjęciowych, manager muzyczny, specjalista w marketingu sieciowym. W trakcie Music Art Camp poprowadzi warsztaty z Kreatywnego Myślenia i Social Media.